Čo všetko ponúka toto nové miesto?

Novootvorený R-VIN WINEBAR v obci Lúč na Ostrove (okres Dunajská Streda) ponúka komplexné služby pre rôznorodé podujatia a zároveň je skvelým priestorom, ak hľadáte to najvhodnejšie miesto pre vaše firemné a rodinné akcie, či stretnutia.

Niečo naviac...

Archív vín

Prevádzkovateľ je oficiálnym domácim distribútorom vín známeho vinárstva Attilu Gere z Villány-u. Za presklenými stenami vo vstupnej hale budovy sa nachádza celé portfólio vínnych špecialít spomínaného vinárstva. V elegantnom prostredí môžete pohodlne ochutnať skvelé vína, skutočné vínne špeciality a jedinečnú chuť hrozna dopestovaného vo vinárskej oblasti Villány.

Záhrada, resp. záhradná miestnosť

Romanticky podsvietená extravagantná fontána uprostred udržiavanej záhrady je pútavým prekvapením, zatiaľ čo priestranný záhradný altánok a jedinečná „autobusová zastávka“ sľubujú príjemný oddych a zábavu pre každého.

VIP miestnosť

Je výnimočná tým, že poskytuje pokojný a pohodlný priestor na súkromné rozhovory pri pohári kvalitného nápoja aj v rámci väčšieho podujatia.

A ešte jedno malé plus...

Možnosti ubytovania

K miestu patrí aj samostatný apartmán, nevyhnutný napríklad pri dokonalej svadbe. I keď to na prvý pohľad nemusí byť také zrejmé... určite poslúži mladému páru pred, počas a aj po svadbe, aby sa v ňom mohol pohodlne prezliecť a oddýchnuť si. Alebo pre unavené deti, ktoré si počas podujatia môžu v bezpečí pospať.

Svetelný reklamný stĺp s meniteľnou grafikou

Podujatie môžete ozvláštniť jedinečnou grafikou! Svojich hostí môžete prekvapiť osobitým uvítaním, alebo profesionálne prezentovať a propagovať svoju firmu počas firemnej akcie prostredníctvom loga a krátkeho výrazného textu.

Detské ihrisko - malá oáza pre vaše deti

Nezabudli sme ani na rodiny s deťmi, a tak vzniklo mini ihrisko, ktoré sa v súčasnosti rozširuje, aby poskytovalo rodičom s deťmi príjemnú zábavu a dokonalý relax. Pre tých najmenších je to ideálny priestor na rôznorodé hry či už s „parťákmi“, alebo bez nich, na prežitie zábavných chvíľ pre malých aj veľkých počas každej akcie!